Vlhová skončila piata v slalome na MS, zlato vyhrala St. Germainová | TA3

Vlhová nedokončila slalom v Aare, Shiffrinová prekonala rekord legendárneho  Stenmarka - SITA.sk
Vlhová nedokončila slalom v Aare, Shiffrinová prekonala rekord legendárneho Stenmarka - SITA.sk

⛷ Petra Vlhova dnes dieru do... - Ranné noviny TV JOJ | Facebook

FINÁLE SVETOVÉHO POHÁRA: Vlhová bráni 3 pódiové miesta

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 1. kolo obrovský slalom na MS v zjazdovom  lyžovaní 2023 | SPORTNET
ONLINE: Petra Vlhová dnes - 1. kolo obrovský slalom na MS v zjazdovom lyžovaní 2023 | SPORTNET

PETRA VLHOVÁ LIVE 2023 ▶️ TV, online, live stream zadarmo

Petra Vlhová – program na DNES, výsledky, online prenos + TV

Ako sledovať Petru Vlhovú - obrovský slalom Kronplatz? (TV program na dnes)  | SPORTNET
Ako sledovať Petru Vlhovú - obrovský slalom Kronplatz? (TV program na dnes) | SPORTNET

LIVE : Petra Vlhová dnes 2 kolo - obrovský slalom / Sestriere | Šport.sk

JOJŠPORT
JOJŠPORT

Vlhová dnes v akcii nebude. Slalom v Záhrebe bol zrušený | TVNOVINY.sk

TV hity víkendu: Vlhová v Levi, hokejový Nemecký pohár, baráž o MS - Ofsajd  - Športweb
TV hity víkendu: Vlhová v Levi, hokejový Nemecký pohár, baráž o MS - Ofsajd - Športweb

Fantastická Vlhová v Sestriere po prvom kole viedla, nakoniec skončila v  obrovskom slalome tretia - SITA.sk
Fantastická Vlhová v Sestriere po prvom kole viedla, nakoniec skončila v obrovskom slalome tretia - SITA.sk

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 2. kolo slalom Aare 2023 (sobota) | SPORTNET

LIVE : Petra Vlhová dnes 1 kolo - obrovský slalom / MS v lyžovaní | Šport.sk

Petra Vlhová NAŽIVO dnes obrovský slalom ZOH Peking

Skvelá Vlhová obsadila tretie miesto v sobotňajšom slalome vo fínskom Levi  (video) - SITA.sk
Skvelá Vlhová obsadila tretie miesto v sobotňajšom slalome vo fínskom Levi (video) - SITA.sk

Petra Vlhová: Online prenos z 2. kola obrovského slalomu v Kronplatzi |  Športky.sk
Petra Vlhová: Online prenos z 2. kola obrovského slalomu v Kronplatzi | Športky.sk