Home

byť jahňacie reklama svetový pohár v zjazdovom lyžovaní balíček Jedna veta príspevok

Petra Vlhová obsadila 7. miesto v obrovskom slalome v Semmeringu (streda) |  SPORTNET
Petra Vlhová obsadila 7. miesto v obrovskom slalome v Semmeringu (streda) | SPORTNET

Jasná sa už chystá na Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní: Trať pre dámy je  nakreslená! - Fotografia č.3 | Nový Čas
Jasná sa už chystá na Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní: Trať pre dámy je nakreslená! - Fotografia č.3 | Nový Čas

Úvod do novej sezóny vo Svetovom pohári v zjazdovom lyžovaní komplikuje  teplé počasie, organizátori rušia štart za štartom - SITA.sk
Úvod do novej sezóny vo Svetovom pohári v zjazdovom lyžovaní komplikuje teplé počasie, organizátori rušia štart za štartom - SITA.sk

Svetový pohár v alpskom lyžovaní sa po dvoch rokoch vracia do Kanady

Petra Vlhová dnes išla 1. kolo obrovský slalom Kronplatz (výsledky) |  SPORTNET
Petra Vlhová dnes išla 1. kolo obrovský slalom Kronplatz (výsledky) | SPORTNET

Soldeu svetový pohár 2023 ▶️ program, výsledky, Vlhová

Svetový pohár v alpskom lyžovaní premiérovo zavíta do Číny

Zjazdové lyžovanie: Svetový pohár sa v roku 2024 uskutoční aj v Jasnej |  SPORTNET
Zjazdové lyžovanie: Svetový pohár sa v roku 2024 uskutoční aj v Jasnej | SPORTNET

Lyžovanie - Petra Vlhová vo finále Svetového pohára | Šport.sk

Svetový pohár 2022/2023 v zjazdovom lyžovaní - SITA.sk

Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní ani v novej sezóne neponúkne preteky v  kombinácii, ZOH v Pekingu však áno
Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní ani v novej sezóne neponúkne preteky v kombinácii, ZOH v Pekingu však áno

JOJ ŠPORT - Nezmeškajte Petru Vlhovú a Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní  exkluzívne iba na našej novej stanici JOJ ŠPORT. ⛷👌 20.11. - 21.11. LEVI  (Fínsko) 27.11. - 28.11. KILLINGTON (USA) 03.12. - 05.12. LAKE LOUISE  (Kanada) | Facebook
JOJ ŠPORT - Nezmeškajte Petru Vlhovú a Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní exkluzívne iba na našej novej stanici JOJ ŠPORT. ⛷👌 20.11. - 21.11. LEVI (Fínsko) 27.11. - 28.11. KILLINGTON (USA) 03.12. - 05.12. LAKE LOUISE (Kanada) | Facebook

Téma: Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní

Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní v Maribore | Zážitky BUBO

Petra Vlhová a konečné poradia v sezóne 2021/2022 (Svetový pohár v  zjazdovom lyžovaní)
Petra Vlhová a konečné poradia v sezóne 2021/2022 (Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní)

Petra Vlhová dnes išla zjazd v Courchevel / Méribel 2022 (výsledky) |  SPORTNET
Petra Vlhová dnes išla zjazd v Courchevel / Méribel 2022 (výsledky) | SPORTNET

Svetový pohár v alpskom lyžovaní: Každá z 5 sezónnych trofejí má inú  víťazku - 24hod.sk
Svetový pohár v alpskom lyžovaní: Každá z 5 sezónnych trofejí má inú víťazku - 24hod.sk

Super-G v Kvitfjelli rozhodla jediná stotina, Shiffrinová skončila pod  pódiom a zlá správa pre Vlhovú - SITA.sk
Super-G v Kvitfjelli rozhodla jediná stotina, Shiffrinová skončila pod pódiom a zlá správa pre Vlhovú - SITA.sk

Jasná sa už chystá na Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní: Trať pre dámy je  nakreslená! | Nový Čas
Jasná sa už chystá na Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní: Trať pre dámy je nakreslená! | Nový Čas