Home

škovránok Oživiť kompenzovať slovensky pohar basketbal zeny impresionizmus ostriež výložník

Piešťany si zahrajú s Košicami, Banská Bystrica vyzve na Slovenskom pohári  Ružomberok | SLOVENSKÁ BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA
Piešťany si zahrajú s Košicami, Banská Bystrica vyzve na Slovenskom pohári Ružomberok | SLOVENSKÁ BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA

V Piešťanoch vyvrcholil Slovenský pohár v basketbale žien, triumfovali  Čajky | TA3
V Piešťanoch vyvrcholil Slovenský pohár v basketbale žien, triumfovali Čajky | TA3

Slovenský pohár pre košické basketbalistiky, vo finále zdolali Čajky

PREVIEW: Kto zo žien získa slovenský pohár? Rozhodne sa medzi TOP 6 |  SLOVENSKÁ BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA
PREVIEW: Kto zo žien získa slovenský pohár? Rozhodne sa medzi TOP 6 | SLOVENSKÁ BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA

Finále a zápas o 3. miesto, Slovenský pohár žien, Ružomberok 2022 - Ženská  basketbalová extraliga SR
Finále a zápas o 3. miesto, Slovenský pohár žien, Ružomberok 2022 - Ženská basketbalová extraliga SR

Basketbal: Česko-slovenský pohár žien zrušili pre koronavírus | SPORTNET

Good Angels Košice

Slovenský pohár žien 2016-17, finále - Nedeľa - Ženská basketbalová  extraliga SR
Slovenský pohár žien 2016-17, finále - Nedeľa - Ženská basketbalová extraliga SR

Začal Federálny pohár žien | SLOVENSKÁ BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA

MBK Ružomberok vyhral Slovenský pohár v basketbale žien, medzi mužmi  triumfovala BC Prievidza - SITA.sk
MBK Ružomberok vyhral Slovenský pohár v basketbale žien, medzi mužmi triumfovala BC Prievidza - SITA.sk

Slovenský pohár: MBK Ružomberok v zápase o tretie miesto porazil Young  Angels Košice
Slovenský pohár: MBK Ružomberok v zápase o tretie miesto porazil Young Angels Košice

Páleníková ešte Slovenský pohár nemá, chce ho získať s Košicami - Ženská  basketbalová extraliga SR
Páleníková ešte Slovenský pohár nemá, chce ho získať s Košicami - Ženská basketbalová extraliga SR

VIDEO Obrovská radosť na Liptove: Basketbalistky MBK Ružomberok ovládli  finále Slovenského pohára | Športky.sk
VIDEO Obrovská radosť na Liptove: Basketbalistky MBK Ružomberok ovládli finále Slovenského pohára | Športky.sk

Slovenský pohár basketbalistiek vyvrcholí v Piešťanoch - rkmagazin.sk

Pumy išli cez Ružu do finále o Slovenský pohár, na majstra nestačili,  získali striebro + HLASY
Pumy išli cez Ružu do finále o Slovenský pohár, na majstra nestačili, získali striebro + HLASY

Piešťanský denník

Česko-slovenský pohár žien zrušili pre koronavírus

Ružomberčanky pokračujú v spanilej jazde, obhájili Slovenský pohár - Ženská  basketbalová extraliga SR
Ružomberčanky pokračujú v spanilej jazde, obhájili Slovenský pohár - Ženská basketbalová extraliga SR

Basketbal: Tlak nás nemôže rozhodiť, hovorí Mujovičová. Jamesová sa na Slovenský  pohár teší | Z Piešťan
Basketbal: Tlak nás nemôže rozhodiť, hovorí Mujovičová. Jamesová sa na Slovenský pohár teší | Z Piešťan

DENNÍK RELAX - BASKETBAL: Slovenský Pohár žien – skupina západ :

Basketbal: Čajky Slovenský pohár nezískali | Z Piešťan

Piešťanské čajky budú bojovať o zisk Slovenského pohára na domácej pôde |  SPORTNET
Piešťanské čajky budú bojovať o zisk Slovenského pohára na domácej pôde | SPORTNET