Home

vodič objatie evaluable basketbal slovensko macedonsko hysterický výťah plány

Niké SBL - Pobiť sa o víťazstvo hlási Brodziansky, hrať proti Dánsku ešte o  niečo znie od Nagliča. Slováci majú pred sebou Severné Macedónsko
Niké SBL - Pobiť sa o víťazstvo hlási Brodziansky, hrať proti Dánsku ešte o niečo znie od Nagliča. Slováci majú pred sebou Severné Macedónsko

🏀 Štvrtok o 18.00 hod. v Leviciach, Slovensko – S. Macedónsko vstupenky v  predaji online: https://www.ticketportal.sk/event/Sl… – demokrat.sk
🏀 Štvrtok o 18.00 hod. v Leviciach, Slovensko – S. Macedónsko vstupenky v predaji online: https://www.ticketportal.sk/event/Sl… – demokrat.sk

Naše šance na majstrovstvá Európy stále žijú! Po triumfe nad Macedónskom  rozhodne zápas s Dánmi | Športky.sk
Naše šance na majstrovstvá Európy stále žijú! Po triumfe nad Macedónskom rozhodne zápas s Dánmi | Športky.sk

LIVE: Severné Macedónsko - Slovensko dnes predkvalifikácia ME v basketbale  2025 | SPORTNET
LIVE: Severné Macedónsko - Slovensko dnes predkvalifikácia ME v basketbale 2025 | SPORTNET

Basketbal: Slovensko v predkvalifikácii nestačilo ani na Severné Macedónsko  | SPORTNET
Basketbal: Slovensko v predkvalifikácii nestačilo ani na Severné Macedónsko | SPORTNET

Niké SBL - V druhom vystúpení predkvalifikácie MS 2023 prehralo Slovensko  so Severným Macedónskom
Niké SBL - V druhom vystúpení predkvalifikácie MS 2023 prehralo Slovensko so Severným Macedónskom

Prípravný zápas Slovensko - Macedónsko ukončili pre inzultáciu rozhodcu

Tréner Slovákov nevešia po neúspechu hlavu: Takáto prehra sa ešte dá  zvrátiť! | Športky.sk
Tréner Slovákov nevešia po neúspechu hlavu: Takáto prehra sa ešte dá zvrátiť! | Športky.sk

Postupové karty sme neudržali. Kvalifikácia pokračuje treťou fázou |  JOJŠPORT
Postupové karty sme neudržali. Kvalifikácia pokračuje treťou fázou | JOJŠPORT

Slováci si proti Dánom chcú udržať nádej na postup. Krajčovič verí, že si  pripíšu prvé víťazstvo
Slováci si proti Dánom chcú udržať nádej na postup. Krajčovič verí, že si pripíšu prvé víťazstvo

Basketbal: Slovensko čaká v predkvalifikácii ME 2025 Severné Macedónsko  (preview) | SPORTNET
Basketbal: Slovensko čaká v predkvalifikácii ME 2025 Severné Macedónsko (preview) | SPORTNET

Slováci prehrali v Severnom Macedónsku, hoci v polčase viedli - Slováci  prehrali v Severnom Macedónsku, hoci v polčase viedli - Športweb
Slováci prehrali v Severnom Macedónsku, hoci v polčase viedli - Slováci prehrali v Severnom Macedónsku, hoci v polčase viedli - Športweb

Predkvalifikácia ME: Nádej žije! Slováci zdolali Severné Macedónsko a môžu  postúpiť
Predkvalifikácia ME: Nádej žije! Slováci zdolali Severné Macedónsko a môžu postúpiť

Slovenskí basketbalisti si poradili so Severným Macedónskom: Šanca na  postup stále žije! - Fotografia č.2 | Športový Čas
Slovenskí basketbalisti si poradili so Severným Macedónskom: Šanca na postup stále žije! - Fotografia č.2 | Športový Čas

Slováci zdolali S. Macedónsko 82:73, postupová šanca žije | JOJŠPORT

Aktualizované: Slováci v úvode predkvalifikácie ME 2021 v basketbale  neuspeli v Poprade s Macedóncami - SITA.sk
Aktualizované: Slováci v úvode predkvalifikácie ME 2021 v basketbale neuspeli v Poprade s Macedóncami - SITA.sk

Slovensko - S. Macedónsko, LIVE predkvalifikácia MS v basketbale 2023 |  SPORTNET
Slovensko - S. Macedónsko, LIVE predkvalifikácia MS v basketbale 2023 | SPORTNET

Bastetbal: Severné Macedónsko - Slovensko 79:75 - Šport - Rádio Slovensko

Postup z predkvalifikácie ME žije, Slováci zdolali Severné Macedónsko

Pred basketbalom Slovensko - S. Macedónsko - Šport - Rádio Slovensko

BASKETBAL MUŽI: Slovensko - Macedónsko

Predkvalifikácia Eurobasketu 2025: NÓRSKO – SLOVENSKO 56:68 | SLOVENSKÁ  BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA
Predkvalifikácia Eurobasketu 2025: NÓRSKO – SLOVENSKO 56:68 | SLOVENSKÁ BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA

Sníva o NBA, v hoteloch si spája postele. Fusek chce s Interom titul -  Sníva o NBA, v hoteloch si spája postele. Fusek chce s Interom titul -  Športweb
Sníva o NBA, v hoteloch si spája postele. Fusek chce s Interom titul - Sníva o NBA, v hoteloch si spája postele. Fusek chce s Interom titul - Športweb

Slovensko - Severné Macedónsko, Kvalifikácia na FIBA Eurobasket 2025 |  TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival,  muzikál, šport
Slovensko - Severné Macedónsko, Kvalifikácia na FIBA Eurobasket 2025 | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport